O Nás

Také stejně jako my cítíte, že přišel čas zase nám i světu ukázat, co všechno ty naše šikovné české ručičky ve skutečnosti dokážou?! Rádi byste podpořili české výrobce a raději kupovali naše výrobky, a ne ty z dovozu? Pak jste úplně správně na těchto stránkách. Vybrat a nakoupit si tu můžete právě a jen vše to, co bylo „Vyrobeno v Česku“, a pomoci tím podpořit rozvoj a ekonomickou prosperitu místních firem.

Zjistili jsme, že za většinou výrobků je skrytý natolik poutavý příběh jich samotných nebo jejich tvůrců, že nám to nedalo a rozhodli jsme se ve spolupráci s moderátorkou Lenny Trčkovou natočit každých čtrnáct dní krátké video, ve kterém se vám pokusíme vždy jeden celý příběh převyprávět. Najdete ho na hlavní stránce našeho e-shopu a my věříme, že vás osloví stejně jako nás a že díky tomu zájem o dané zboží ještě poroste.

Projekt „Vyrobeno v Česku“ by zkrátka neměl být jen bezduchý prodejní portál. Naší snahou je pokusit se podpořit dnes tolik zkoušenou českou ekonomiku. Proto jsme se také rozhodli, že každý měsíc vybereme jednoho výrobce, kterému se nebude v dané době úplně dařit. Tomu budeme po dobu jednoho měsíce přispívat určitým procentem z kupní ceny každého přes nás prodaného výrobku. Více informací najdete v odrážce „Dar“.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení